Şirketimiz 2017’de hizmete başladı. Şirket politikamız “en kaliteli ve taze eti en uygun fiyata pazara ulaştırmak”. Baltıkların temiz havasında, taze otlarında ve bereketli topraklarında çiftliğimizi inşa ettik.

Hedefimiz kuzu eti başta olmak üzere koyun ve dana etinin lezzetini bir kat daha arttırmak. Özenle ve en hijyenik koşullarda çiftliğimiz kuzu, dana ve koyun yetiştirmektedir.

Kuzu etinde ise iddialıyız. peki neden kuzu? Çünkü kuzu eti özel bir alandır. kuzu özel bir lezzettir. Bu konuda iddialı olmak, en kaliteli kuzu eti ile piyasaya girmek istiyoruz.

Kuzu etini lezzetli kılan temel şey, doğal ortamda kuzunun beslenmesi ve büyütülmesidir. Hiç kuşkusuz sadece kuzu değil dana ve koyun içinde bu gereklidir. Biz Avrupa’da geniş bir araştırma yaparak bu koşulların en iyi Baltıklarda olduğunu tespit ettik. özellikle yıllardır et pazarında iş yapan onlarca kişiye danıştık, kendi deneyimlerimizi gözden geçirdik ve Litvanya’da çiftliğimizi kurmaya karar verdik.

Bizzat etseverler olarak araştırma yaptığımız her bölgenin kuzu, dana ve koyun etini tatdık, test ettik. Bizim damağımızda tat bırakan da Baltıkların her türlü kırmızı eti oldu.

Şimdi Baltık kuzularını, danalarını ve koyunlarını en sağlıklı koşullarda besleyerek, en sağlıklı kesimleri gerçekleştirerek pazara sunuyoruz. özenliyiz.

Çünkü iddialıyız. Gerçekleştirdiğimiz işle dünyanın her yerine ulaşmayı amaçlıyoruz. Avrupa pazarından başlayarak uluslararası düzeyde bir şirket olma iddiasındayız. hedefimiz ve amacımız doğal beslenmiş kuzu, dana ve koyunlarla kırmızı ette bir numara olmak. “Baltıktan gelen kuzularla hizmetteyiz” sloganıyla merhaba…